Sdílet
Gourmet Popcorn Karamel, pepř a chilli 80g

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2024kJ / 483kcal
Tuky 22,6g
       z toho nasycené 15,1g
Sacharidy 64,7g
       z toho cukry 40,1g
Bílkoviny 3,5g
Sůl 0,85g

Gourmet Popcorn Karamel, pepř a chilli 80g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Nejprve ucítíte sladkou karamelovou vůni. Pak přijde lahodný požitek z křupnutí, doprovázený chutí sladkého karamelu, následovaný delikátní chutí drceného černého pepře. Ohnivá salva smyslného chilli nečekaně zakončuje tento perfektně vybalancovaný chuťový ohňostroj.
Sladko-kořeněný popcorn neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty. Je navíc bezlepkový a vhodný pro vegetariány.
Smíte ho mlsat jen tak, skvělý je však také jako snack k vínu a pivu.

Obsah: 80 g

115 Kč

Složení:

kukuřice, cukr, máslo (mléko), kukuřičný sirup, černý pepř mletý, chilli, kypřidlo. Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena