Sdílet
Koktejlové krekry se sečuánským pepřem, fenyklem a červenou cibulkou
  • Vegetarian
    Vegetarian

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1601kJ / 378kcal
Tuky 9,3g
       z toho nasycené 0,9g
Sacharidy 67,1g
       z toho cukry 0,5g
Vláknina 3,7g
Bílkoviny 8,0g
Sůl 1,47g

Koktejlové krekry se sečuánským pepřem, fenyklem a červenou cibulkou

Výrobce: Cradoc´s Savoury Biscuits

Křupavé a voňavé krekry, které si můžete užívat i jen tak samotné. Výborně se hodí k hummusu, guacamole dipu, mangovému chutney, jogurtovým dipům a nejrůznějším salsám.
Tip: nasekejte najemno jedno zralé rajče a kousek čerstvého ananasu, dvě jarní cibulky, kousek okurky a mrkve. Přidejte trochu sojové omáčky a rýžového octa, trošku medu, sůl a pepř. Smíchejte a podávjte!
Jsou vyrobené v pekárně poháněné solární energií. Neobsahují konzervanty ani umělé příchutě či barviva.

Obsah: 80 g

89 Kč

Složení:

pšeničná mouka (pšeničná mouka (lepek), červená cibule, řepkový olej, koření pěti vůní, fenykl, sůl, sečuánský pepř, chilli.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Může obsahovat stopy ořechů, celeru a sezamových semen.

Poznej svého výrobce:

Za značkou Cradoc’s Savoury Biscuits založenou v r. 2010 stojí skvěle sehrané rodinné duo, matka s dcerou, Allie a Ella Thomasovi. Úspěch své “milované” značky (Cradoc je welšské chlapecké jméno a znamená “milovaný“) vnímají nejen jako výsledek usilovné práce a píle, kterou věnovali vývoji lahodných koktejlových krekrů, ale především vroucí lásky mezi matkou a dcerou. Tento milostný příběh se odehrává na rodinné farmě v podhůří Brecon Beacons, v jihovýchodním Walesu, kde se výrobky vyrábějí ve vlastní rukodělné pekárně. Při výrobě dámy využívají jen čerstvé suroviny, které si samy pěstují, a další nezbytné ingredience pochází pouze z lokální řemeslné produkce. V krekrech jsou však, jak říkají dámy, ještě i jiné důležité „suroviny“: spousta zpěvu, tance a smíchu, které se do nich „přimíchaly“ v procesu výroby. V současné době dodává Cradoc´s své výtečné krekry do vybraných obchůdků v celé Anglii.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena