Sdílet
Akce! Gourmet Popcorn Karamel, mandle a ovoce marinované v desetileté brandy 80g
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Gourmet Popcorn Karamel, mandle a ovoce marinované v desetileté brandy 80g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Vychutnejte si bohatou chuť křupavých mandlí v kombinaci s mixem svátečního koření a ovocem marinovaným v desetileté španělské brandy. Obsahuje 3% vyzrálé španělské brandy. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty. Je navíc bezlepkový a vhodný pro vegetariány.

69 Kč

-46 Kč

115 Kč

Složení:

kukuřice, mix sušeného ovoce, cukr, máslo (mléko), kukuřičný sirup, brandy (3%), mandle (ořechy), skořice, směs koření (koriandr, skořice, hřebíček, zázvor, muškátový oříšek), kypřidlo.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena