Sdílet

Černorybízový krém s badyánem

Výrobce: Scarlett & Mustard

Sametově jemná krémová lavina intenzivní chutě černého rybízu v kombinaci s delikátním badyánem je to pravé ovocné políbení v těchto sychravých dnech. Lahodný krém má natolik univerzální využití, že si s ním snadno poradíte. Ze skleničky vykouzlíte během pár minut jednoduché a doslova nebeské dezerty, kterými všechny překvapíte. Černorybízový curd je další lahůdkou, která by rozhodně neměla ve Vaší spižírně chybět.
Je výborný jako náplň do piškotových rolád a cheesecaků. Skvěle jím dochutíte Vaše zdravé snídaně, jogurty a milkshaky. Zkuste ho zamíchat do zakysané smetany nebo šlehačky a získáte lahodnou pěnu na lívance a palačinky. Přimíchejte do něj jen pár čajových lžiček mléka či zakysané smetany a získáte lahodnou polevu nejen na zmrzlinu. Zcela neodolatelný je v kombinaci s kvalitní vanilkovou zmrzlinou. Můžete ho ale také mazat přímo na lívance, palačinky a tousty, či jej mlsat jen tak, po lžičkách. Nebo jím raději slepíte linecké cukroví? Připravit s ním ale můžete také dušená masová jídla, např. boeuf bourguignon či přílohové omáčky ke steakům.

Obsah: 200 g

129 Kč

Složení:

cukr, pasterizované celé vejce z volného chovu (vejce), pasterizovaný žloutek z vejce z volného chovu (vejce), máslo (mléko, sůl), koncentrát šťávy z černého rybízu (6%), koncentrát citronové šťávy, kyselina citronová, badyán (0,3%), pektin.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena