Sdílet
Akce! Trio ořechových specialit s bylinkami

 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE
 • LACTOSE-FREE
  LACTOSE-FREE

Trio ořechových specialit s bylinkami

Výrobce: Mr. Filbert´s

Horkým vzduchem pražené ořechové Gourmet směsi jsou díky unikátní metodě zpracování lehkou, zároveň však chuťově velice intenzivní oříškovou delikatesou. Pražené mandle, arašídy, kešu či lískové ořechy Mr. Filbert´s jsou vyrobeny z nejčerstvějších a nejvybranějších ingrediencí. Bezlepkové, bez umělých konzervantů, barviv a aromat. Ferrari mezi ořechy!

Set Gourmet ořechů obsahuje tyto delikatesy:
Pražené ořechy s medvědím česnekem
Pražené ořechy s růžovým peruánským pepřem
Pražené ořechy s italskými bylinkami

Na tento produkt nelze uplatnit slevový kód, neboť již ve slevě je!

300 Kč

-87 Kč

387 Kč

Složení:

Pražené ořechy s medvědím česnekem: pražené ořechy 93% (arašídy, lískové ořechy, mandle a kešu), cukr, mořská sůl, česnek, bazalka, řepkový olej, medvědí česnek, oregano.

Pražené ořechy s růžovým peruánským pepřem: směs pražených ořechů 95% (kešu, arašídy), cukr, mořská sůl, řepkový olej, med, drcený růžový pepř.

Pražené ořechy s italskými bylinkami: pražené arašídy 80%, lískové ořechy 11%, cukr, mořská sůl, řepkový olej, česnek, černý pepř, bazalka, oregano.

Poznej svého výrobce:

Značku Mr. Filbert´s založili v roce 2010 dva přátelé, Mark Taylor a Paul Dooley. Oba byli vášnivými gurmány a oba měli za sebou letité zkušenosti v jídelním průmyslu. Jejich brandu propůjčila svou tvář fiktivní postava excentrického pana Filberta, jehož jméno vychází z původního anglického názvu pro lískový oříšek, což tématicky odpovídá poli působnosti obou pánů. Podařilo se jim totiž uvést na trh inovativní řadu unikátních oříškových snacků vyrobených ze 100% přírodních lokálních surovin. Ořechy praží horkým vzduchem. Při výrobě mistrně využívají lahodného  řepkového oleje, který se tak stává součástí originálního způsobu zpracování, jehož autorem je právě Paul.
Oříškové delikatesy byly postupně doplněny olivovými snacky, které jsou místo do skleniček umístěny do praktických cestovních „kapes“.
Ořechové a jiné dobroty obou pánů dosud získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena