Sdílet
Šufánek Ořechové máslo Mandle a bílá čokoláda
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2690kj / 643kcal
Tuky 52g
       z toho nasycené 11g
Sacharidy 24g
       z toho cukry 11g
Bílkoviny 18g
Sůl 0g

Šufánek Ořechové máslo Mandle a bílá čokoláda

Výrobce: Šufánek - Oříšková másla

Ořechové máslo z mandlí a bílé čokolády české rodinné firmy Šufánek je vyrobeno z čerstvě pražených mandlí a prémiové čokolády z Troubelic s obsahem kakaového másla, třtinové šťávy a sušeného mléka. Spojením těchto ingrediencí vzniká lahodné sladké oříškové máslo bez obsahu palmového tuku a dalších konzervantů, barviv či aromat. Rukodělná čokoláda z Troubelic je díky pečlivému způsobu zpracování kakaových bobů zdrojem antioxidantů a dalších vitamínů. Bez lepku. Vhodné pro vegany a vegetariány.

Obsah: 190g

169 Kč

Složení:

pražené mandle 75% a bílá čokoláda 25% (kakaové máslo, třtinová šťáva, sušené mléko).
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy. Může obsahovat stopy sezamu a ostatních skořápkových plodů.

Poznej svého výrobce:

Společnost ŠUFÁNEK založili, Marek a Matěj, milovníci oříškových másel, v srpnu roku 2014. Poprvé ochutnali tuto netradiční delikatesu v kanadském Vancouveru. Stala se nedílnou součástí jejich svačinkové výbavy při toulkách nádhernou kanadskou přírodou. Po návratu domů dlouho hledali podobně chutné a kvalitní máslo. Neúspěšně. Rozhodli se tedy vyrobit si máslo vlastní. Kladné ohlasy od jejich kamarádů na sebe nenechaly dlouho čekat. Poté, co i zájem veřejnosti o jejich másla postupně rostl, uvedli svá másla na trh pod značkou Šufánek. Při výrobě využívají výhradně kvalitních přírodních surovin, které (pokud to jde) pocházejí z České republiky.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena