Sdílet
Akce! Koktejlové krekry s chilli, česnekem a zázvorem

  • Vegetarian
    Vegetarian

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1829kJ / 434kcal
Tuky 13,1g
       z toho nasycené 5,1g
Sacharidy 67,7g
       z toho cukry 1,4g
Vláknina 3,0g
Bílkoviny 9,9g
Sůl 1,6g

Koktejlové krekry s chilli, česnekem a zázvorem

Výrobce: Cradoc´s Savoury Biscuits

Napětí v této krabičce by se dalo krájet. Tři kandidáti soupeří o prvenství. Ostré a zákeřné chilli je přesvědčeno, že má výhru v malíku. Zálusk na ni však mají i okouzlující, jemně kořeněný zázvor a lahodně voňavý, na pánvi pečený česnek. Bude o zápase rozhodnuto při prvním křupavém soustu? Záludné chilli má vždy poslední úder.
Vytvoříte z nich křupavé kanapky a ozdobíte je nejrůznějšími delikatesami. Jsou výborné i k sýru nebo jen tak samotné.
Krekry jsou vyrobené v pekárně poháněné solární energií.
Neobsahují konzervanty ani umělé příchutě či barviva.

Obsah: 80 g

74 Kč

-15 Kč

89 Kč

Složení:

Obohacená pšeničná mouka (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin), nesolené máslo (mléko), česnek, sůl, zázvor, semena z černuchy, kmín, kurkuma, bílý pepř, lupínky chilli.  
Informace o alergenech: Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Výrobek může obsahovat stopy celeru, ořechů, sezamových semen. 

Poznej svého výrobce:

Za značkou Cradoc’s Savoury Biscuits založenou v r. 2010 stojí skvěle sehrané rodinné duo, matka s dcerou, Allie a Ella Thomasovi. Úspěch své “milované” značky (Cradoc je welšské chlapecké jméno a znamená “milovaný“) vnímají nejen jako výsledek usilovné práce a píle, kterou věnovali vývoji lahodných koktejlových krekrů, ale především vroucí lásky mezi matkou a dcerou. Tento milostný příběh se odehrává na rodinné farmě v podhůří Brecon Beacons, v jihovýchodním Walesu, kde se výrobky vyrábějí ve vlastní rukodělné pekárně. Při výrobě dámy využívají jen čerstvé suroviny, které si samy pěstují, a další nezbytné ingredience pochází pouze z lokální řemeslné produkce. V krekrech jsou však, jak říkají dámy, ještě i jiné důležité „suroviny“: spousta zpěvu, tance a smíchu, které se do nich „přimíchaly“ v procesu výroby. V současné době dodává Cradoc´s své výtečné krekry do vybraných obchůdků v celé Anglii.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena