Sdílet
Scotch Bonnet Chilli džem
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • Vegan
    Vegan
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 567kJ / 134kcal
Tuky 0,3g
       z toho nasycené 0,1g
Sacharidy 31,7g
       z toho cukry 31,0g
Bílkoviny 0,9g
Sůl 0,02g

Scotch Bonnet Chilli džem

Výrobce: Scarlett & Mustard

Tento sladce pikantní čili džem vás uchvátí svou vynikající chutí. Je vyroben z čili papriček, které svým vzhledem připomínají typickou skotskou plédovou čapku (Scotch Bonnet). Můžeme se s nimi setkat i pod jmény Bahama Mama či Jamaican Hot. Chuťově jsou podobné žlutému Habaneru. Čili džem je výborný do burgerů, masových pokrmů, polévek nebo k sýrům.

Obsah: 200g

159 Kč

Složení:

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz