Sdílet
Scarlett & Mustard Gourmet hořčice s medem
  • Vegetarian
    Vegetarian

Scarlett & Mustard Gourmet hořčice s medem

Výrobce: Scarlett & Mustard

Gourmet hořčice jemné sladce pikantí chuti nesmí chybět na žádné grilovačce. Delikatesa je skvělou přílohou ke všem druhům grilovaných a pečených mas a zeleniny. Je vhodná i pro steakové úpravy na pánvi a grilu. Je výborná také jako základ pro teplou hořčičnou omáčku a zvěřinové pomazánky. Nesmí chybět v žádném burgeru ani u grilované klobásy.

159 Kč

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz