Sdílet
Gourmet mandle s krustou z mořské soli a citronem
 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE
 • LACTOSE-FREE
  LACTOSE-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2451kJ / 592kcal
Tuky 49.2g
       z toho nasycené 3.9g
Sacharidy 8.4g
       z toho cukry 5g
Vláknina 9.4g
Bílkoviny 24.3g
Sůl 2.4g

Pražené Gourmet mandle s citronem a mořskou solí

Výrobce: Mr. Filbert´s

Horkým vzduchem pražené mandle s lahodným citronem a mořskou solí jsou díky unikátní metodě zpracování lehkou, zároveň však chuťově velice intenzivní oříškovou delikatesou. Dokonale křupavé kalifornské mandle zahalené do tenoučké vrstvy solné krusty a citronového závoje jsou zárukou jedinečné chuťové senzace. Pražené mandle Mr. Filbert´s jsou vyrobeny z nejčerstvějších a nejvybranějších ingrediencí. Fantastické k bílému vínu či pivu. Bezlepkové, bez umělých konzervantů, barviv a aromat.

Obsah: 100g

129 Kč

Složení:

pražené mandle (92%), zahušťovadlo (arabská guma, glukóza, maltodextrin), mořská sůl (3%), rýžová mouka, citronová kůra <1%, citronový olej <1%.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Vyrobeno v závodě zpracovávajícím též ořechy.

Poznej svého výrobce:

Značku Mr. Filbert´s založili v roce 2010 dva přátelé, Mark Taylor a Paul Dooley. Oba byli vášnivými gurmány a oba měli za sebou letité zkušenosti v jídelním průmyslu. Jejich brandu propůjčila svou tvář fiktivní postava excentrického pana Filberta, jehož jméno vychází z původního anglického názvu pro lískový oříšek, což tématicky odpovídá poli působnosti obou pánů. Podařilo se jim totiž uvést na trh inovativní řadu unikátních oříškových snacků vyrobených ze 100% přírodních lokálních surovin. Ořechy praží horkým vzduchem. Při výrobě mistrně využívají lahodného  řepkového oleje, který se tak stává součástí originálního způsobu zpracování, jehož autorem je právě Paul.
Oříškové delikatesy byly postupně doplněny olivovými snacky, které jsou místo do skleniček umístěny do praktických cestovních „kapes“.
Ořechové a jiné dobroty obou pánů dosud získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz