Sdílet
Vánoční instantní káva 50g
 • Vegetarian
  Vegetarian
 • Vegan
  Vegan
 • SUGAR-FREE
  SUGAR-FREE
 • NUT-FREE
  NUT-FREE
 • GLUTEN-FREE
  GLUTEN-FREE
 • LACTOSE-FREE
  LACTOSE-FREE

Vánoční instantní káva 50g

Výrobce: We Are Little´s

Prémiová, vysoce kvalitní káva Arabika je ochucena sváteční lahodnou kombinací chuti pomeranče, brandy, skořice a vanilky. Vychutnejte si ji při vánočním posezení s rodinou a přáteli. Tuto delikátní kávu si však můžete vychutnávat i po celý rok. Neobsahuje žádný přidaný cukr ani umělá aromata. Jako dárek pod stromeček můžete tuto lahodnou kávu pořídit i v klasické mleté variantě.

115 Kč

Složení:

káva Arabica mrazem sušená, přírodní ochucovadla (brandy, skořice, vanilka, pomeranč). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechové oleje.

Poznej svého výrobce:

Příběh značky We are Little’s se začal odvíjet již před 25 lety ve Finsku, kde manželé Henry a Leila Little dostali nápad vyrábět ochucenou kávu v americkém stylu. Finsko? Káva po americku? Ano, Leila je rodilá Finka a Henry byl americký student v době, kdy se potkali. Během cest po Kalifornii se tento pár inspiroval pražiči speciální kávy, kteří kávová zrna dochucovali přírodními extrakty. Po návratu do Finska začali pražit vlastní kávu dochucenou voňavými extrakty svých oblíbených surovin. Přestože začali v malém, jejich podnikání se časem rozrostlo natolik, že se začátkem devadesátých let stali jedním z nejvýznamnějších skandinávských výrobců speciálních káv. V roce 1995 se Henry a Leila i s dětmi přestěhovali do Anglie, aby obohatili tento specialitám nakloněný trh. V současné době vede rodinný podnik jejich syn Will s manželkou Caroline, kteří reagovali na nároky dnešní uspěchané doby a rozšířili portfolio o ochucené instantní kávy, které jsou snadné a rychlé na přípravu a chutnají stejně dobře jako původní Little´s mletá káva.

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena