Sdílet

Limetkový krém s mátou

Výrobce: Scarlett & Mustard

Jemná krémová lavina chuti limetky v kombinaci s chladivou mátou je skvělým osvěžením. Lahodný krém má natolik univerzální využití, že si s ním snadno poradíte. Ze skleničky vykouzlíte během pár minut jednoduché a doslova nebeské dezerty, kterými všechny překvapíte. 
Výborný do jogurtů, topingů, mléčných koktejlů a šlehačkových pěn. Přimíchejte do něj jen pár čajových lžiček mléka či zakysané smetany a získáte lahodnou polevu nejen na zmrzlinu. V kombinaci s kvalitní vanilkovou zmrzlinou je přímo neodolatelný. Můžete ho ale také mazat přímo na lívance, palačinky a tousty. 
Neobsahuje umělé konzervanty, barviva, ani příchutě. 

Obsah: 200 g

139 Kč

Složení:

cukr, pasterizované celé vejce z volného chovu (vejce), pasterizovaný žloutek z vejce z volného chovu (vejce), máslo (mléko, sůl), koncentrát z limetkové šťávy, (2%), kůra z limetky (2%), limetková šťáva (2%), máta (1%), kyselina citronová, limetkový olej, pektin.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). 

Poznej svého výrobce:

Založení značky Scarlett & Mustard v roce 2012 předcházely dvě zásadní události. Odvážné rozhodnutí Juliana Pollarda konečně zavolat Sandy Ruddock, se kterou již pár měsíců randil přes internet, aby se nakonec sestěhovali i se svými rodinami a žili šťastně v Suffolku spolu s pěti dětmi, třemi psy, dvěma kočkami a patnácti kuřaty. Tím druhým důvodem byly skvělé ohlasy na domácí salátové dresinky, které Sandy Ruddock dlouhá léta připravovala ve své kuchyni podle starých receptů své babičky.
Na začátku představil Scarlett & Mustard pouze dva dresinky, které však měly takový úspěch, že nebyl důvod nepřidat další skvělé příchutě. Řadu dresinků Scarlett & Mustard dnes tvoří sedm unikátních příchutí a doplňuje ji sezónní limitovaná edice dvou netradičních dresinků, zahrnující také Mutti´s Mint & Redcurrant Dressing. V roce 2014 uvedla firma na trh řadu výtečných ovocných krémů, tzv. curds, po jejichž ochutnání chuťové pohárky blahem šílí. Výrobky Scarlett & Mustard získaly řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz