Sdílet
Akce! Koktejlové krekry s chilli, česnekem a zázvorem

  • Vegetarian
    Vegetarian

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1629kJ / 385 kcal
Tuky 8,1g
       z toho nasycené 4,5g
Sacharidy 61,7g
       z toho cukry 1,6g
Vláknina 2,9g
Bílkoviny 14,9g
Sůl 1,6g

Koktejlové krekry s pórkem a Caerphilly sýrem

Výrobce: Cradoc´s Savoury Biscuits

Luxusní koktejlové krekry jsou upěčeny dokřupava a obsahují zralý Caerphilly a Cheddar sýr. Vytvoříte z nich křupavé kanapky a ozdobíte je nejrůznějšími delikatesami. Jsou výborné s krémovými sýry jako mini koktejlové sendviče nebo i jen tak samotné.
Krekry jsou vyrobené v pekárně poháněné solární energií. Neobsahují žádné umělé konzervanty ani umělé příchutě či barviva. Jsou vhodné pro vegetariány.

Obsah: 80 g

74 Kč

-15 Kč

89 Kč

Složení:

obohacená pšeničná mouka (pšeničná mouka (lepek), uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin)), sýr Caerphilly (mléko) (7%), sýr Cheddar (mléko), sušený pórek, sůl, bílý pepř.
Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě).
Výrobek může obsahovat stopy celeru, ořechů, sezamových semen. 

Poznej svého výrobce:

Za značkou Cradoc’s Savoury Biscuits založenou v r. 2010 stojí skvěle sehrané rodinné duo, matka s dcerou, Allie a Ella Thomasovi. Úspěch své “milované” značky (Cradoc je welšské chlapecké jméno a znamená “milovaný“) vnímají nejen jako výsledek usilovné práce a píle, kterou věnovali vývoji lahodných koktejlových krekrů, ale především vroucí lásky mezi matkou a dcerou. Tento milostný příběh se odehrává na rodinné farmě v podhůří Brecon Beacons, v jihovýchodním Walesu, kde se výrobky vyrábějí ve vlastní rukodělné pekárně. Při výrobě dámy využívají jen čerstvé suroviny, které si samy pěstují, a další nezbytné ingredience pochází pouze z lokální řemeslné produkce. V krekrech jsou však, jak říkají dámy, ještě i jiné důležité „suroviny“: spousta zpěvu, tance a smíchu, které se do nich „přimíchaly“ v procesu výroby. V současné době dodává Cradoc´s své výtečné krekry do vybraných obchůdků v celé Anglii.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena