Sdílet
Gourmet Popcorn Kozí sýr a černý pepř 70g

  • Vegetarian
    Vegetarian
  • SUGAR-FREE
    SUGAR-FREE
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 2459 kJ / 591 kcal
Tuky 42,9g
       z toho nasycené 8,3g
Sacharidy 39,3g
       z toho cukry 1,5g
Bílkoviny 12,0g
Sůl 1,2g

Gourmet Popcorn Kozí sýr a černý pepř 70g

Výrobce: Joe & Seph's Gourmet Popcorn

Nejprve ucítíte lahodnou sýrovou vůni. Pak přijde skvostný požitek z křupnutí, doprovázený delikátní chutí jemně pikantního černého pepře. Vydatná dávka pravého francouzského kozího sýra důstojně zakončuje tento perfektně vybalancovaný chuťový ohňostroj.
Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty. Je vhodný pro vegetariány.
Smíte ho mlsat jen tak, skvělý je však také jako snack k lahodnému vínu či pivku. Perfektní do salátů.

Obsah: 70g

115 Kč

Složení:

kukuřice, slunečnicový olej, sušený kozí sýr (mléko) (23%), černý pepř Malabar, sůl. Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě). Produkováno ve výrobě, kde se zpracovávají ořechy, arašídy a sezam.

Recepty a tipy:

Gourmet Popcorn Kozí sýr a černý pepř Gourmet Popcorn Kozí sýr a černý pepř - zeleninový salát

Poznej svého výrobce:

Inspirován četnými cestami po USA založil Joe Sopher v roce 2010 rodin­nou firmu Joe & Seph´s s cílem vyrábět ten nejchutnější popcorn na světě. Místo běžného způsobu výroby pražením na oleji zvolil metodu tzv. “air popping“, tj. pražením horkým vzduchem. Svůj popcorn dochutil más­lovým karamelem, na jehož unikátní chuti pracoval několik let. Postupně rozšířil svou řadu gourmet popcornů o další inovativní příchutě. Přitom se mu podařilo ve světě popcornu něco doposud nevídaného. Dosáhl toho, že se při konzumaci jediného kousku popcornu uvolňují jednotlivé chutě v postupných intervalech. Veškerý popcorn se navíc ručně přebírá, takže u něj na rozdíl od klasického popcornu nenarazíte na tvrdé části slupek. V současné době Joe & Seph´s vyrábí okolo 500kg popcornu za den a na jeho vývoji se podílí tým špičkových šéfkuchařů. Joe & Seph´s popcorn získal řadu mezinárodních ocenění.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena