Marmeládová zahrada

Marmeládový příběh paní Olgy Horákové, Marmeládová zahradazakladatelky značky Marmeládová zahrada, začal v pařížském XV. obvodu, v prestižní kulinářské škole Le Cordon Bleu, kam odjela studovat francouzskou cukrařinu, patisserie. Tam se paní Olga poprvé seznámila se způsobem, jak se ve Francii připravují kouzelné džemy neobvyklých druhů, které v sobě ukrývají chuť a vůni francouzského ovoce, jihu, slunce a venkova. Na mnoha pařížských tržištích, v gurmánských obchodech, v domovech svých francouzských přátel, ve francouzských knihách o jídle, ale také na venkově italském, maďarském a rakouském, sbírala své náměty a zkušenosti, ze kterých posléze vznikla Marmeládová zahrada. V té je dnes již 86 druhů extra džemů, marmelád, čatný a delikátních krémů.
Neobvyklé kombinace chutí ovoce ve spojení s výtažky z květů, vzácnými oleji, šampaňským a nejkvalitnější čokoládou daly vzniknout krédu i sloganu této značky: Kolik lidí, tolik chutí! Dle slov paní Olgy: „Baví nás tvořit pro mladé moderní lidi z větších měst, které zajímají novinky a experimenty, ale stejně nás baví různá tržiště na malých městech, kam chodí místní ženy a říkají – marmelády si děláme samy – a my odpovídáme – to je dobře, ale zkuste naši marmeládu z mléka, tu doma jistě nemáte – a ony objeví pro sebe novou inspiraci, nevšední kombinace a jejich pochvala a uznání jsou pro nás motorem!“
Touhou paní Olgy je dovést chutě svých produktů k dokonalosti a náležitě škádlit chuťové buňky všech gurmetů. A tak s touto značkou přichází džemy a speciality v té nejčistší formě, v nevídaných chuťových kombinacích, oslavující chuť pravého ovoce, květů a dalších darů přírody. Do budoucna plánuje rozšíření nabídky o nové druhy delikates.

Marmeládová zahrada - Olga Horáková
Marmeládová zahrada - Malina s fialkou Marmeládová zahrada - Klementinka a levandule
Malina s fialkou Klementinka a levandule

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena