Roberto & Giuseppe's Pastinos

Guiseppe Martorana and Roberto Perini, zakladatelé společnosti Martorana Snacks, uvedli v roce 2012 na trh unikátní přírůstek do kategorie snacků, gurmánské Pastinos.
Oba původem Italové vždy sdíleli vášeň pro skvělé italské jídlo. Guiseppe, úspěšný businessman a restauratér narozený na Sicilíi, si vybavuje své nejrannější vzpomínky: „V naší rodině bylo vždy jídlo ústředním tématem. Typicky italské jídlo bylo jednoduché na přípravu, ale s použitím těch nejvybranějších ingrediencí. Tento koncept jsem chtěl zachovat i při výrobě našich těstovinových snacků a trval jsem na využití pouze čistě přírodních surovin.“
Podobnou představu o novém produktu měl i šéfkuchař Roberto: „Před pár lety jsem měl tuto vizi: nejoblíbenější italské jídlo jsou těstoviny, nebylo by tedy skvělé mít možnost jíst těstoviny při jízdě na kole, procházce či běhu nebo prostě jíst těstoviny kdekoliv?“.
A tak vznikla pozoruhodná těstovinová pochoutka, kterou si dnes lidé užívají nejen po celé Anglii. Název tohoto jedinečného snacku vznikl spojením slov „pasta“ (italsky těstoviny) a „spuntino“ (italsky snack).

Roberto Perini a Guiseppe Martorana
Pastino´s Chianti a olivy


Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena