O ŠMAKUJTO

Co je Šmakujto?

Šmakujto je předplatný zážitkový balíček nejzajímavějších specialit a regionálních produktů z ČR a zahraničí, které běžně v obchodech nenajdete. Zasíláme jej každý měsíc a vy neustále objevujete svět úžasných chutí v pohodlí domova. Obsah balíčku zůstává až do rozbalení překvapením. Šmakujto je také skvělým a originálním dárkem pro vaše blízké i obchodní partnery.

Proč právě Šmakujto?

Se Šmakujto ochutnáváte stále nové, vysoce kvalitní a velmi chutné dobroty, které byste jinak sami složitě hledali. Šetříme vám čas - my hledáme, vy si jen užíváváte. Zažíváte překvapení každý měsíc. Inspirujeme vás příběhy a snadnými recepty.

Můžete si vybrat z výhodného předplatného a získat tak dárkové kupóny na nákup svých oblíbených produktů v e-shopu. Dopravu zážitkových balíčků Šmakujto od nás máte po celé ČR ZDARMA. Využít můžete také sloučení předplatného balíčku s nakoupenými dobrotami z e-shopu do jedné zásilky a neplatit žádné poštovné po ČR, nebo platit jen jedno dopravné na Slovensko.

Co je uvnitř?

V balíčku Šmakujto najdete 5 - 7 špičkových specialit a regionálních produktů od menších českých a zahraničních výrobců a také magazín s jejich příběhy, informacemi o produktech a zajímavými recepty.

Pro koho je Šmakujto určeno?

Pro všechny přátele dobrého jídla a skvělých chutí, gurmány, gurmety, zkrátka pro všechny jídlomilce a jídlomilkyně.

Je Šmakujto vhodný také jako dárek?

Samozřejmě, balíček Šmakujto je skvělý a velmi originální dárek. Můžete tak pravidelně obdarovávat nejen sebe, ale také svoji rodinu, přátele, kolegy a obchodní partnery. Obsah krabičky zůstává navíc vždy až do poslední chvíle překvapením.

Dárkový poukaz Vám bude doručen na uvedenou e-mailovou adresu. Můžete přidat ručně psaný vzkaz a my jej spolu s balíčkem odešleme přímo obdarovanému. Vzkaz jednoduše napíšete přímo v objednávce.

O PRODUKTECH

Jaké produkty můžu očekávat?

Každý měsíc od nás obdržíte pečlivě sestavený balíček jedinečných specialit, které vždy splňují následující kritéria:

  • velmi chutné
  • vysoce kvalitní
  • od menších českých a zahraničních výrobců
  • mnohdy rukodělné či s vysokým podílem ruční práce
  • bez zbytečných konzervantů, příchutí a barviv
  • bez umělých sladidel
  • s příběhem
  • trvanlivé

Jak zjistím, co bylo v minulých edicích?

Zjistíte to jednoduše na hlavní straně v sekci Minulá vydání.

Mohu si své oblíbené produkty z dárkových boxů znovu koupit?

Samozřejmě, nechceme vás nechat jakkoliv strádat! Vaše oblíbené dobroty z dárkových boxů Šmakujto najdete na jednom místě v našem e-shopu.

Navíc můžete využít nabídku produktů z Akce měsíce a pravidelně ochutnávat vychytané speciality!


Můžu si vybrat obsah dárkového boxu? / Mám potravinovou alergii / intoleranci, můžu si přizpůsobit obsah?

Samozřejmě! Vybrané delikatesy si od nás můžete nechat dárkově zabalit do originálního Šmakujto boxu a jednoduše jej můžete darovat příbuzným či přátelům, i jako firemní dárek.

OBJEDNÁVKA

Na jak dlouho si můžu předplatné Šmakujto objednat?

Vybrat si můžete z délky předplatného na 1, 2, 3, 6, 9 nebo 12 měsíců.

Kdy Šmakujto objednat?

Objednejte vždy do konce měsíce, abyste obdrželi balíček Šmakujto a mohli si pochutnávat na dobrotách již následující měsíc. Balíčky odesíláme vždy mezi 12. - 15. dnem v měsíci. Např. když objednáte 20. června, obdržíte balíček kolem 15. července. Když však objednáte balíček po 30. červnu, např. 2. července, obdržíte balíček až příští měsíc, tj. kolem 15. srpna.

Lze objednat více předplatných balíčků najednou?

Ano, v košíku můžete jednoduše navýšit počet balíčků. Balíčky však doručíme vždy a pouze na jednu poštovní adresu. Pokud chcete darovat např. dva balíčky a zaslat je na dvě různé adresy, musíte provést dvě samostatné objednávky.

Jak využiji Dárkové kupóny získané k zakoupenému předplatnému?

Dárkové kupóny vám budou emailem zaslány ihned po přijetí platby vaší objednávky vybraného předplatného. Lze je uplatnit vždy od 1. dne měsíce následujícího po objednání předplatného a jejich platnost je vždy 3 měsíce. Platí pro nákup zboží z e-shopu za ceny vč. DPH a z ceny bez dopravy. Neplatí pro nákup předplatných balíčků Šmakujto a zboží v akci.

CENA A PLATBA

Kolik Šmakujto stojí?

Balíček na 1 měsíc stojí 599,- Kč. Můžete využít i výhodného předplatného. Reálná hodnota produktů v balíčku je vždy vyšší než cena, kterou za balíček zaplatíte. Dopravu po ČR máte vždy ZDARMA.

Opravdu neplatím žádné poštovné?

Doručení po celé ČR pro předplatné balíčky Šmakujto je skutečně zdarma. Doprava ve výši € 0.70 - € 3.90 se týká pouze balíčků zasílaných na Slovensko.

Jak za Šmakujto zaplatím?

Můžete platit bankovním převodem nebo online platební kartou, elektronickou peněženkou či platebním tlačítkem prostřednictvím služby GoPay.

Při platbě bankovním převodem vám po objednání přijde e-mail s potvrzením objednávky. Jakmile nám platba bude připsána na účet, obdržíte e-mailem potvrzení platby s přiloženou fakturou.

Je platba kartou bezpečná?

Naše společnost používá online platební metody nabízené společností GoPay a akceptujeme platební karty VISA a MASTERCARD. Platební brána má 3D secure zabezpečení.

DOPRAVA A ZASÍLÁNÍ

Kdy balíčky Šmakujto odesíláte a kdy balíček obdržím?

Když objednáte Šmakujto do konce měsíce, zašleme vám první balíček mezi 12. - 15. dnem následujícího měsíce. Doba dopravy k vám trvá 1 - 2 pracovní dny po odeslání balíčku po České republice a 1 - 3 pracovní dny při zaslání balíčku na Slovensko. O přesném dni odeslání balíčku budete informováni na Facebooku nebo stránkách www.smakujto.cz. O doručování vaší krabičky budete informováni také přímo zvoleným přepravcem prostřednictvím sms zprávy, ev. také telefonicky či emailem.

Jak Šmakujto odesíláte?

Krabičky Šmakujto k vám odesíláme podle vámi zvoleného přepravce / způsobu doručení - prostřednictvím kurýrní služby Geis Parcel CZ a výdejních míst Uloženka.

Mohu zásilku sledovat?

Ano, bez problémů. Jakmile balíček odešleme, dostanete od zvoleného přepravce e-mailem unikátní číselný kód. Zde můžete sledovat zásilky Geis Parcel CZ a Uloženky.

V případě jakýchkoliv dotazů se samozřejmě můžete obrátit přímo na nás, rádi vám sdělíme bližší informace o vaší zásilce.

Zasíláte balíčky Šmakujto také na Slovensko?

Ano. Balíčky odesíláme vždy ve stejném termínu jako balíčky zasílané v ČR. Dopravné na Slovensko stojí € 0.70 Uloženka nebo € 3.90 s kurýrem Geis Parcel dle preferovaného typu dopravy.

Jedu na dovolenou a v době odesílání balíčků nebudu doma. Můžu si nechat poslat balíček v jiném termínu?

Samozřejmě, chápeme, že potřebujete dovolenou. Stačí zaslat požadavek pro zaslání předplatného balíčku Šmakujto v náhradním termínu na email info@smakujto.cz, a to nejpozději do 10. dne v kalendářním měsíci, na který máte balíček objednán.

Zasíláte také na dobírku?

Vzhledem k charakteru zásilky tuto službu neposkytujeme.


Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz