Sdílet
Šufánek Pekanovo malinová kaše
  • Vegetarian
    Vegetarian
  • GLUTEN-FREE
    GLUTEN-FREE

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 1828kj / 437kcal
Tuky 25,0g
       z toho nasycené 5,0g
Sacharidy 40,0g
       z toho cukry 5,0g
Bílkoviny 13,0g
Sůl 0,001g

Šufánek Pekanovo malinová kaše

Výrobce: Šufánek - Oříšková másla

Chtěli jsme vytvořit produkt, který vám pomůže v ranním shonu. S naší ambasadorkou Andreou Mokrejšovou jsme dlouho přemýšleli, co by to mohlo být. Z bezlepkových ovesných vloček, pekanů a malin jsme vykouzlili skvělou instantní kaši bez přidaného cukru. Věříme, že vás potěší vysoký podíl pekanů a malin. Kaši si můžete doplnit čerstvým ovocem a jogurtem.

Obsah: 250g

189 Kč

Složení:

bezlepkové ovesné vločky, pekanové ořechy 21%, granola butter (bezlepkové ovesné vločky, dýňová semínka, kešu ořechy, mandle, lískové ořechy, kokos, med, skořice, sůl), lyofilizované maliny 8 %, dýňová semínka, chia semínka.

Poznej svého výrobce:

Společnost ŠUFÁNEK založili, Marek a Matěj, milovníci oříškových másel, v srpnu roku 2014. Poprvé ochutnali tuto netradiční delikatesu v kanadském Vancouveru. Stala se nedílnou součástí jejich svačinkové výbavy při toulkách nádhernou kanadskou přírodou. Po návratu domů dlouho hledali podobně chutné a kvalitní máslo. Neúspěšně. Rozhodli se tedy vyrobit si máslo vlastní. Kladné ohlasy od jejich kamarádů na sebe nenechaly dlouho čekat. Poté, co i zájem veřejnosti o jejich másla postupně rostl, uvedli svá másla na trh pod značkou Šufánek. Při výrobě využívají výhradně kvalitních přírodních surovin, které (pokud to jde) pocházejí z České republiky.

Smakujto.cz © 2015 - 2021 Gustini.cz - Infinity Commerce s.r.o Smakujto.cz