Facebook Pixel
Zákaznická linka
a pomoc s nákupem

736 234 220
(PO–PÁ: 9:00–17:00)

O nás

Šmakujto ... je skvělé sdílet chutné a kvalitní jídlo

Milujeme dobré jídlo a rádi objevujeme zajímavé produkty a nepoznané chutě.
Hledáme ty nejlepší dobroty tak dlouho, dokud je nenajdeme.
Něco však máme ještě raději – dělit se o skvělé chutě, šířit kulinářské zážitky.

Co pro vás děláme

Rozhodli jsme se nenechávat si své zážitky jen pro sebe, ale podělit se o ně s vámi. Založili jsme proto zážitkovou službu Šmakujto, díky které ochutnáváte každý měsíc nové produkty. Seznamujete se s jejich příběhy a inspirujete se snadnými a rychlými recepty.

Myslíme si, že ochutnávání je nejlepší způsob, jak se o jídle více dozvědět a něco se o něm přiučit. Právě proto pečlivě vybíráme a ochutnáváme všechny dobroty před tím, než se rozhodneme je balíčků Šmakujto umístit. Putuje k vám tak každý měsíc exkluzivní mix špičkových dobrot, které splňují naše přísná kritéria.

Jídlo chutná lépe, když víte, kdo, z jakých surovin a kde ho vyrobil. Zaměřujeme se proto na menší výrobce z Česka, Slovenska a jiných zemí, kteří své produkty vyrábí poctivě a s nadšením, bez použití zbytečných “éček”, tradičními metodami a postupy a podle původních či starých rodinných receptur. Vybíráme také produkty, které jsou charakteristické pro jednotlivé země a regiony.

Svět chutí pro vás

Najít potraviny, které jsou velmi chutné, vysoce kvalitní, za rozumnou cenu a ještě dokáží zaujmout svou výjimečností, není úplně jednoduché. Naším cílem je zpříjemnit vám život. Chceme vám ušetřit námahu a čas trávený neoblíbeným pátráním po kvalitních produktech.

Chceme vám nabídnout něco víc, než jen nákup přes internet. Chceme, abyste měli možnost jednoduše a z pohodlí domova poznávat, jak chutná svět kvalitních dobrot. Usilujeme o to, aby pro vás bylo objevování nových chutí zábavou a jedinečným zážitkem. Přejeme si, abyste se na rozbalování balíčku těšili a rádi ochutnávali z naší krabičky každý měsíc. A abyste získali pocit, že za kvalitu se vyplatí zaplatit.

Věříme, že vám budou všechny dobroty chutnat tak jako nám.

To Top