Sdílet
Rustic Jerky Hovězí Jerky Med a Barbecue 50g

Nutriční hodnoty na 100g výrobku

Energetická hodnota 629,2kJ / 143kcal
Tuky 1,5g
Sacharidy 9,5g
Bílkoviny 24g

Rustic Jerky Hovězí Jerky Med a Barbecue 50g

Výrobce: Rustic Jerky

Sušené maso Rustic jerky je přirozenou volbou pro masožravce vyznávající zdravý životní styl. V chuťové kombinaci s lahodným bio medem, voňavým česnekem a pikantní cibulkou jsou masové jerky dokonalou gourmet pochoutkou. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraného hovězího masa té nejlepší kvality od českých farmářů. Jsou bohatým zdrojem energie a bílkovin. Bez umělých konzervantů, barviv a aromat.

Obsah: 50g

129 Kč

Složení:

Hovězí maso, voda, bezlepková tamari omáčka (sojová omáčka), worcestrová omáčka, třtinový cukr, med, česnek, cibule, koření.
Informace o alergenech: Alergeny jsou v textu složení uvedeny podtrženě (podtrženě).

Poznej svého výrobce:

Pod značkou Rustic Jerky stojí Angličan Phil a Ir Mark. Než se Mark potkal s Philem, měl již Mark své domácí jerky otestovány mezi přátely, u nichž se těšily nebývalé oblibě. Teprve však setkáním s Philem se odstartovalo nejen velké přátelství, ale také příběh těch nejúžasnějších česko-britských jerky na lokálním trhu. Cílem obou bylo uvést na trh prémiové jerky vyrobené z čerstvých surovin a toho nejlepšího hovězího masa od českých farmářů. Během roku se jejich masové portfolio ustálilo na příchutích Med a Barbecue, Habanero a Limetka a Smokin´ Ghost, které jsou v tomto pořadí odstupňovány dle míry pálivosti. V současné době pánové připravují další originální příchutě, tak se máme na co těšit.

Související zboží

Smakujto.cz © 2015 - 2018 | Všechna práva vyhrazena